Ranking kawowy

Prezentujemy recenzje kawy. Tej ogólne dostepnej jak i dosyć wyszukanej. Każda z przygotowanych propozycji jest ocenianiana według kilku kryteriów, aby najpełniej oddać smak poszczególnych napojów. Godne polecenia są też propozycje z kategorii kawa do ekspresu. Mamy nadzieję, że nasze porady czy kawa jest dedykowana jako kawa do ekspresu czy też kawa do parzenia a może kawa ziarnista bądź mielona w inny sposób pomoże dokonać właściwego wyboru.


Nazwa
Opis
Opinia
Cena
Ocena

MK Café Premium
Specjalnie skomponowana mieszanka kawy mielonej idealna do picia z dodatkiem mleka. MK Café stworzona i polecana przez basistów, którzy jako profesjonaliści wiedzą najlepiej którą kawę wybrać do picia z mlekiem.
Kawę testowaliśmy na wszystkie sposoby w jakie można ją przyrządzić. Ogólnie najlepiej smakuje przygotowana tradycyjnie (po turecku) z dodatkiem mleka. Bez mleka również smakuje dobrze, natomiast parzona w ekspresie – tu zdania były podzielone, bo jednym przypadła do gustu innym już nie.
Opakowanie 225 g
1

Nescafé Cap Colombie
Kawa o pełnym i bogatym aromacie stworzona z najszlachetniejszych ziaren arabiki pochodzących z kolumbijskich plantacji.
Kawa o wyrazistym smaku, który jest porównywalny do dobrej kawy z ekspresu.
Słoik 100g
1

Café Prima Finezja
Drobno mielona, łagodnie palona kawa o delikatnym, harmonijnym smaku i urzekającym aromacie.
Jedna z najczęściej kupowanych kaw Prima. Smak i aromat mocno wyczuwalny.
Opakowanie 100g Opakowanie 250 g Opakowanie 500 g
1

Jacobs Krönung Espresso
Intensywność smaku i aromatu to efekt kompozycji ziaren i specjalnego procesu ich palenia. Dodatkowo kawa Jacobs Krönung Espresso jest bardzo drobno mielona, dlatego idealnie nadaje się do parzenia w ekspresach ciśnieniowych.
Aromat jest faktycznie głęboki a smak intensywny. Zdecydowanie polecamy wielbicielom kawy espresso, bo do jej parzenia nadaje się idealnie.
Opakowanie 250 g
1

Inka Magne
Delikatna, pyszna kawa zbożowa wzbogacona o dobroczynny dla naszego organizmu magnez.
Kawa Inka – smak wielu osobom bardzo dobrze znany. Delikatny napój kawowy każdemu przypadnie do gustu.
Słoik 100 g
1

Granarom Highland Gold 100% Arabica
100% kawy naturalnej z najlepszych rodzajów kaw arabskich. Specjalnie wyszukany surowiec z najważniejszych upraw na świecie i doświadczenie naszych mistrzów palenia kawy składają się na tą szczególną kompozycję.
Kawa dostępna jest wyłącznie w sklepach Lidl i wbrew pozorom nie jest jakąś okropną kawą, której nie da się wypić. Wręcz przeciwnie, ma bardzo ciekawy smak. Jest kawą delikatną, ale w smaku wyczuwa się aromat palonych ziaren.
Słoik 100 g
1

Jacobs Krönung
Kawę Jacobs Kronung tworzą szlachetne ziarna Arabica, pochodzą z najlepszych plantacji, dlatego tworzą królewski aromat i wspaniały smak.
Jeden z najbardziej popularnych smaków kawy rozpuszczalnej, bardzo wyrazisty i niepowtarzalny.
Słoik 100 g 19 - 22 zł Słoik 200 g
1

Nescafé Créme
Delikatna kawa o bogatym smaku i aromacie z aksamitną cremą - naturalną kawową pianką.
Kawa ma bardzo delikatny smak i faktycznie po zalaniu wodą tworzy się delikatna pianka. Z pewnością smak zadowoli osoby, które nie szukają intensywnego smaku kawy, lecz jej delikatny posmak.
Słoik 100 g od 16 – 18 zł
Słoik 200 g od … do …
1

© 2012 ziarenkokawy.pl